İMTİYAZ SAHİBİ MURAT ALBAYRAKOĞLUN'DAN MESAJ

Düzce Analiz Gazatesi imtiyaz sahibi Murat Albayrakoğlu Türk Jandarma Teşkilatı'nın 184. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayınladı.

İMTİYAZ  SAHİBİ MURAT ALBAYRAKOĞLUN'DAN MESAJ
14.06.2023 - 11:12
Güncelleme 14.06.2023 - 11:14
Özel Haber

Düzce Analiz Gazatesi İmtiyaz sahibi Murat Albayrakoğulu mesajda şu ifadelere yer verdi,''Büyük fedakârlık, sabır ve cesaretle, halkımızın huzur ve mutluluğunu, can ve mal güvenliğini sağlayarak, devletimizin bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehdit ve tehlikelere karşı mücadele etmeyi kendisine vazife edinen Jandarma Teşkilatı mensuplarımızın bu güzel günü kutlu olsun.
Yüce Türk Milletinin huzur ve güvenliği için ülkenin her köşesinde emniyet ve asayişi sağlayan,Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğünün korunması, milletimizin huzur ve güvenliği ile kamu düzeninin sağlanması yönündeki hizmetleriyle halkımızın takdirini kazanmıştır.Tarihi şan ve şerefle dolu Türk Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 184. yılını kutlarım...''

https://twitter.com/jandarma/status/1668852004691558402?s=46&t=ZRKF7a06kvQ6Wn_-tE3Mag


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar