CÜNEYT YEMENİCİDEN BELEDİYEYE REFERANDUM ÇAĞRISI

Akçakoca Eski Belediye Başkan Yardımcısı Cüneyt Yemenici ek bütçeyi eleştirdi. Ek bütçe için referandum yapılmasını istedi.

CÜNEYT YEMENİCİDEN BELEDİYEYE REFERANDUM ÇAĞRISI
5.06.2023 - 17:46
Güncelleme 5.06.2023 - 17:52
Özel Haber

Akçakoca Eski Belediye Başkan Yardımcısı Cüneyt Yemenici ek bütçeyi şu sözlerle eleştirdi. 

"İnsan merak etmeden yapamıyor, bu şehir bizim, bu belediye bizim… Belediye yönetimi ek bütçe talep etmektedir. Kurumlar yatırım yaptıklarında, iş yaptıklarında ummadıkları durumlarla karşılaşabilir, ek bütçe talebinde bulunabilir. Lakin talep edilen ek bütçe içinde yatırıma ayrılacak hiçbir rakam görülmediği gibi temsil ağırlama giderine çok ciddi manada bütçe talep edilmekte, bununla birlikte insanın aklının almadığı ise diğer içecek yiyecek adı altında ayrıca bir bütçe talep edilmesi…. Tüm kalemlerin nereye harcanacağını bilmek bu milletin hakkıdır. Dernek birlik kuruluş adı altında talep edilen ek bütçe ise bizim yaptığımız baraj için yapılacak kesintinin bedeli yani o yatırımıda biz yapmışız. Yerel seçimlere giderken talep edilen bu ek bütçe gün gibi ortadadır ki israf bütçesidir ve seçim çalışmaları İçin kullanılacağı şüphesi oluşturmaktadır. Belediye yönetimini bu ek bütçeyi gözden geçirmeye, yatırıma yapılacak şekilde yeniden düzenlenmesi doğru olacaktır. Akçakocayı seven herkesi bu konuda duyarlılığa davet ediyorum. Ayrıca ek bütçe için belediye yönetimini referandum yapmaya davet ediyorum:) "


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar