DÜZCE'DE YAPILAN ARAMALARDA 21 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü tarafından 13 Mayıs 2023 ile 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında il genelinde umuma açık işyerleri ve metruk alanlarda, park/bahçelerde, eğlence mekânlarında ve aranan şahıslara yönelik olarak Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı ile koordineli yapılan çalışmalarda

DÜZCE'DE YAPILAN ARAMALARDA 21 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI.
1.06.2023 - 10:24
Özel Haber

(430) şahsın sorgulaması yapılarak haklarında çeşitli suçlardan aranması bulunan (21) şahıs yakalanarak gözaltına alınmıştır. Bu şahıslardan aralarında 9 yıl 14 ay, 7 yıl 6 ay, 4 yıl 7 ay şeklinde kesinleşmiş hapis cezası olan şahıslar tespit edilmiş olup, (21) şahıs tutuklanmıştır. Yapılan uygulamalar sonucunda il genelinde; (19) adet Ruhsatsız Tabanca, (1) adet Ruhsatsız Av Tüfeği, (9) adet Kurusıkı Tabanca, (88) adet Fişek, (70 cc’lik 12 Şişe) Kaçak İçki, (90) gram Esrar, (2) gram Metamfetamin, (5) adet Hap ele geçirilmiştir. İl Merkezinde hırsızlık olaylarına karışan (6) şüpheli şahıs yapılan planlı çalışmalar neticesinde tespit edilerek yakalanmış olup, çıkarıldıkları mahkemelerce tutuklanmıştır. Cumayeri ilçemizde ve çevresinde meydana gelen hırsızlık olaylarının aydınlatılması ve şüpheli şahısların yakalanmasına yönelik yapılan planlı çalışmalar neticesinde olayın şüphelisi (2) şahıs yakalanarak çıkarıldıkları mahkemece tutuklanmışlardır. Suç ve suçluyla mücadelemiz aralıksız olarak devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar