JALE UZUNHASAN'DAN TEŞEKKÜR MESAJI

Millet İttifakı 3. sıra Milletvekili adayı Jale Uzunhasan, CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan'a teşekkür mesajı yayınladı.

JALE UZUNHASAN'DAN TEŞEKKÜR MESAJI
17.05.2023 - 17:15
Güncelleme 17.05.2023 - 17:25
Özel Haber

Uzunhasan yayınladığı mesajında, " Millet İttifakı bileşenleri olarak, Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında girilmiş olan, 28.dönem Milletvekili seçiminde 1.Sıra adayımız Sayın Talih Özcan’ı TBMM’ye göndermenin onur ve mutluluğunu yaşamaktayız. 
Bu süreçte Millet İttifakı bileşenleri olarak, büyük bir uyum ve özveri ile hareket ettik, çok çalıştık, çabaladık ve başardık. Bu birlikteliğimizi Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin 2.turunda da sürdürmeye devam ediyoruz.
Adaylığım sürecinde benden desteklerini esirgemeyen; İl Başkanım Semih CEMŞİT’E, ve yönetim kurulu üyelerine, İyi Parti İl Başkanı Yunus Özay ER ve yönetim kurulu üyelerine, Gelecek Partisi İl Başkanı Vildan Tokaliç ve yönetim kurulu üyelerine, Deva Partisi İl Başkanı Tuğba Özcan ve yönetim kurulu üyelerine, Saadet Partisi İl Başkanı Tahir Çengel ve yönetim kurulu üyelerine, Demokrat Partisi İl Başkanı Mithat Ceylan ve yönetim kurulu üyelerine, İl Kadın Kolları yönetim kurulu üyelerine, Gençlik Kolları İl Başkanım Mustafa Kılıç ve yönetim kurulu üyelerine,  İlçe  Başkanlarıma, İlçe Kadın Kolları Başkanlarıma, İlçe Gençlik Kolları Başkanlarıma ve tüm Düzcelilere teşekkürü borç bilir, Saygı ve sevgilerimi sunarım." ifadelerine yer verdi.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar