ÜZEYİR YİĞİT YAZDI,TALİH ÖZCAN 2

Geçen yazı da Yunuz’a laf yetiştirmek adına ve yazıyı uzatmayayım diye Talih Özcan kısmını kısa kesmiştim… Şaşılacak şey değil mi arkadaşlar! Ender veya Yunuz ya da başka birileri benim Düzceli olmadığım için Düzce’de politika adına bazı konuları dillendirmeme tahammül bile edemezken! Siyasete Sakarya’da girmiş orada defaten milletvekilliği için adaylık müracaatı yapmış kişiyi, TBMM’ye git ve Düzce adına konuş! Bizi sen temsil et! Bizim Ankara’da dilimiz ol… Demeyi, bu ağaların içlerine sindir

ÜZEYİR YİĞİT YAZDI,TALİH ÖZCAN 2
9.05.2023 - 10:58
Güncelleme 10.05.2023 - 14:39
Özel Haber

Kesinlikle o ağaların Düzce diye dertleri yok! 

Talih Özcan’ın ise hiçbir derdi yok. Milletvekilliği için iki sefer atlayamadığı hendekten, düzce bir yerde atlarız diye kafasına koymuş gelmiş buralara… 

Biz de rahat durmuyor ve şimdi gür sesle bir daha soruyoruz!

Sakarya'da denediğin vekillik uğraşını bıkmadan tekrar tekrar denemeni anladık. Bu inadına dayanamayıp sana Düzce formülünü bulan ve dayatan irade kim?

Mahmut Tanal ve Engin Özkoç! Bu isimlerin, Düzce’nin kaderinde oynadıkları rol nedir? 

Sen, sana teklif edilen Düzce formülüne, Düzce’de vekillik sıralamasında birinci sıranın garanti verilmesi durumunda rızalık göstereceğini beyan ettin mi?

Engin Özkoç sana geçen sene “İki Abhaza Sakarya’ya çok” demiş diye duyduk. Şimdi 28. Dönem Milletvekilliği için kendisi de aday olmadı. Bu durumda bizim duyduklarımız kurgu mu yoksa acı bir şekilde kandırıldın mı?

Talih Bey Düzce’nin hangi derdine vâkıfsınız? Ya da sizin ardınız sıra dolanan Semih ve Yunuz’un dertleriyle mi dertleneceksiniz? 

Hoş, sen vekil olursan onlar da pişman olacak, bugünden görüyorum. Ardın sıra sokaklarda, ‘Telefonumuza bile bakmıyor… Hak ettik diyecekler…’

Talih Özcan Düzce’de bir caddeyi baştan sona hiç yürümüş mü? Bir Düzcespor maçını izlemiş mi? Merak ediyoruz.

Şimdi ben bir şeyler yazıyorum, bir şeyler diyorum. Birileri kızıyor sağı solu arıyor. 

Arkadaşlar!

80’lerin iyi solcusu taa o zamandan bu yana maneviyatçı ve milliyetçi akla hakaret eden Talih Özcan’ı, hem de bu hisleri zirve yaşayan Düzce’de İYİ Parti ve CHP’nin milliyetçi maneviyatçı insanların oylarıyla Meclise taşıtma gayreti Düzce’ye kötülük değilse nedir? 

Ben Milliyetçi sağ duyulu insanlara sesleniyorum… 

Yunuz ve Semih’in oyununa gelmeyin. Düzce’de aklıselimle hareket edin. Demiyorum; CHP ve HDP sizin oylarınızla, kandil türevlerine özgürlük vaat ediyor. 

Aman haaaa bunlara yanaşmayın diye bağırmıyorum. 

Tek cümle!

Düzce, Ankara’da Sakaryalı birisine teslim edilmek isteniyor. Bolulu olsa deriz ki hadi eski vilayetimiz ama bu Sakaryalı abimiz sizin maneviyatınıza da inanmıyor. Oyuna gelmeyin!…


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar