"Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Gazetemizi Ziyaret Etti.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce esnafını ziyaretleri kapsamında Düzce Analiz Gazetesi'ni de ziyaret ederek Düzce Analiz Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve MSAFilm Yönettim Kurulu Başkanı Murat Albayrakoğlu ve Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mücahit Özcan ile sohbet etti. Ziyarette, Düzce'nin güzellikleri, tarihi ve doğal turizmi hakkında konuşan Özlü, tüm Türkiye'ye anlatmak gerektiğine vurgu yaptı.

"Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Gazetemizi Ziyaret Etti.
8.05.2023 - 13:26
Güncelleme 8.05.2023 - 14:25
Özel Haber

Özellikle esnaf ziyaretlerinde vatandaşların fikirlerini alarak daha güzel bir Düzce için projeler üretmeyi hedeflediklerini ifade eden Başkan Özlü, vatandaşa dokunmak istediklerini belirtti. Vatandaşların sorunlarına kulak vererek çözümler üretmenin önemine dikkat çeken Özlü, belediye çalışmalarında vatandaşların görüşlerinin de dikkate alınacağını söyledi.
Belediyeciliğin en önemli noktası vatandaşa hizmetin ötesinde vatandaşa dokunmak olduğunu vurguladı. Vatandaşa hizmet etmek önemli ancak vatandaşa dokunmanın daha önemli olduğunun altını çizerek ifade etti. 
Başkan Özlü, 14 Mayıs seçimlerinde de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduklarını vurgulayarak istikrarın devamının önemine dikkat çekti. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Düzce’yi önemsediğini ve Düzce'ye yaptığı yatırımların artarak devam etmesi gerektiğine vurgu yapan Özlü, Düzce'nin daha da gelişmesi ve kalkınması için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a desteğinin önemli olduğunu ifade etti.
Son zamanlarda yapılan çalışmalarla Düzce'nin daha modern bir şehir haline geldiğine dikkat çeken Başkan Özlü, bu değişim ve gelişimin sürdürülebilir olması için çalışmaların aralıksız devam edeceğini belirtti. Ayrıca, Düzce Analiz Gazetesinin Düzce'deki kamuoyu oluşumuna katkı sağlayan önemli bir kurum olduğunu vurguladı.
Düzce turizm açısından Türkiye’nin güzide bir ili bu güzellikleri bir an önce tüm Türkiye’ye ve dünyaya anlatıyoruz ve anlatmaya devam edeceğiz diyerek Turizmin öneminin altını çizdi. 
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve ekibinin esnaf ziyaretleri ve vatandaşların görüşlerini alarak projeler üretmeye yönelik çalışmaları, şehrin gelişimi ve kalkınması için önemli bir adım olarak görülmekteyim. Bu çalışmaların sürdürülebilirliği için vatandaşların da fikirleri ve destekleri ile hep birlikte yapacağımız katkılar ile Düzce'nin daha da güzelleşeceği ve gelişeceği ortadadır dedi.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar