AKÇAKOCA AK KADROYU BAĞRINA BASTI

ürkiye Yüzyılı’nı inşa eden AK kadrolar Akçakoca’da buluştu. “Akçakoca Teşkilatı ile vefa buluşması” programında teşkilatın emektarları biraraya geldi. Teşkilata emek verenlerin buluştuğu programda konuşan Düzce Milletvekili Ayşe Keşir “ Yenilendikçe gönüllüler ordusunu büyüten bir partiyiz” dedi.

AKÇAKOCA AK KADROYU BAĞRINA BASTI
4.05.2023 - 17:37
Güncelleme 4.05.2023 - 17:41
Özel Haber

Akçakoca Teşkilatı ile vefa buluşması  Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü , AK Parti Genel merkez Kadın kolları Genel Başkanı Ayşe Keşir,   AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu , milletvekili adayları ve  AK dava içerisinde görev alan teşkilat üyelerinin katılımı ile yapıldı. 
    Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu’nun açılış konuşmasını yaptığı program yoğun bir katılımla gerçekleşti.
    Vefa programında konuşan Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Akçakoca”yı çok sevdiğini belirterek   AK Parti ailesi ile birarada olmaktan mutluluk ve onur duyduğunu söyledi.  14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi. 
    Akçakoca Teşkilatı ile Vefa buluşması programında konuşan  Düzce Milletvekili Ayşe Keşir , AK Partinin yenilendikçe gönüllüler ordusunu büyüten bir parti olduğunu vurgulayarak “Her zaman söylediğimiz bir şey var . Bizim partimizde eski olmaz,  biz kongrelerde seçim dönemlerinde yenileniriz. Hemen her seçim döneminde her kongre döneminde yüzde 60 yüzde 70 yenileniriz. Ama biz yenilendikçe gönüllüler ordusunu büyüten bir partiyiz. Onun için bizde eski olmaz. Bu gönüllüler ordusunun bir neferi olan çok kıymetli Akçakocalı kardeşlerim hepinize şükranlarımı sunuyorum. 
    21 yılda bu partiyi tuğla tuğla inşa ettiğiniz için alın terinizle , gözyaşınızla emeğinizle inşa ettiğiniz için hepinize şükranlarımı sunuyorum” dedi. 
    AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ise  “Kuruluşundan bu güne kadar farklı farklı kuruluşunda yer almış hepsi bizim başımızın tacı hepsi bizim için bir değerdir. Rabbim sizlerin sayısını artırsın birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi. 
    Milletvekili Adayı Ercan Öztürk de “ Öyle bir çalışalım ki kendi evimizden başlayarak çok güçlü bir destekle bizi meclise uğurlayın diyorum . Geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu. 
    Milletvekili 3. sıra adayı Hakan Kuşçuoğlu da konuşmasında   geceye katılanları selamlayarak, Teşkilata gönül verenlere teşekkür etti.  
    Konuşmaların ardından AK  Parti kadrosu ile Türkiye Yüzyılı hedefleri konuşuldu. 
    14 Mayıs seçimlerinden zaferle çıkılacağı vurgulandı.   14 Mayıs’ta vakit,  Türkiye Yüzyılı vaktidir! mesajları verildi.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar