FARUK ÖZLÜ'DEN İSKAN SÖZÜ

Küçük Sanayi Sitesi Esnaflarına Müjde.

FARUK ÖZLÜ'DEN İSKAN SÖZÜ
8.02.2024 - 19:35
Güncelleme 8.02.2024 - 19:46
Özel Haber

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'den arka arkaya büyük çözümler. Düzce'nin modern bir görünüm alması için planlı bir şekilde projeler üreten ve daha önemlisi adeta kronikleşmiş problemler için de çözümler üretiyor .

Doktor Faruk Özlü Küçük Sanayi Sitesinin iskan konusuna el attı ve en kısa zamanda İSKAN sorununu çözeceğinin sözünü verdi.  

Düzce Küçük Sanayi Sitesi Esnaflarının çok uzun süredir çözülmesini beklediği İnşaat projesine bağlı olan bütün işyerlerinin İSKAN sorunu sona eriyor .

Ayrıca Faruk Özlü Küçük Sanayi Sitesinin ulaşım ve asvalt sorununu havaların elverişli olduğu zamanlarda en hızlı şekilde çözüleceğini de ekledi. Küçük Sanayi Sitesi tamamen modern, kolay ulaşım ve sorunsuz ulaşıma kavuşması uzun süredir beklenen bir sorunun çözülmesi Düzce için çok önemli bir konunun sona ermesi anlamına geliyor. 


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar