DÜZCE HEMŞİNLİLER DERNEĞİ'NDEN BASIN AÇIKLAMASI

DÜZCE HEMŞİNLİLER DERNEĞİ'NDEN BASIN AÇIKLAMASI
19.02.2024 - 12:01
Haber Merkezi

Hemşin kültürünün gönülden bir temsilcisi olarak, bu açıklamayı yapma gereği duyduk. Dernek olarak, bizler Hemşinlilerin sesini daha güçlü bir şekilde duyurmak ve toplumumuzun hak ettiği değeri alabilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz.

Siyasi partilerden, aday adaylarımızın listelerinizde üst sıralarda yer almasını canıgönülden rica ediyoruz. Bu, sadece adaylarımız için değil, Hemşinlilerin toplumsal ve siyasi alanda daha güçlü temsil edilmesi için de büyük bir fırsat olacaktır.

Hemşinliler olarak, Düzce'nin kıymetli bir parçasıyız ve bu topraklarda var olmanın, katkı sunmanın gururunu taşıyoruz. Dernek olarak yeni olmamıza rağmen, topluluğumuzdan aldığımız ilgi ve destek bizi daha da güçlendiriyor.

Meclis üyesi ve il genel meclisi adaylarımızın üst sıralarda olması durumunda, biz Düzce Hemşinliler Derneği olarak Hemşinli adayımızı destekleyeceğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız.

DÜZCE HEMŞİNLİLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar