DÜZCE TİCARET ODASI BAŞKANI ALMANYA'DA BUSİNESS TOPLANTISINDA

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ve Yönetim Kurulu Üyesi Rıza Yıldız, Türk-Alman Ticaret Odası tarafından gerçekleştirilen Business Toplantısına katılım sağladı.

DÜZCE TİCARET ODASI BAŞKANI ALMANYA'DA BUSİNESS TOPLANTISINDA
5.05.2023 - 11:14
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Türk-Alman Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Bahattin Kaya’nın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda konuşan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, “Türkiye ve Almanya’nın çok uzun yıllardır süregelen işbirliği anlaşmaları, ortak çalışmaları ve çok güçlü ekonomik bağları var. Almanya’da milyonlarca vatandaşımız ikamet ediyor. Türkiye ile Almanya’nın güçlü ekonomik ilişkileri sayesinde her iki ülkedeki iş insanları global pazarda adlarından söz ettiriyor. Bugün burada aramıza yeni katılan üyelerimizle birlikte daha da güçleniyoruz. Türk-Alman iş dünyasının buluşma noktası olan Türk-Alman Ticaret Odası’nın tüm faaliyetlerine Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak icabet etmeye gayret ediyoruz. Üst Birliğimiz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da teşvikleriyle ilimizi, ülkemizi ve iş insanlarımızı burada temsil etmeye çalışıyoruz. Toplantıya katılım sağlayan tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Erdoğan Bıyık, Türk-Alman Ticaret Odası’na yeni kayıt olan Vodafone Avrupa Temsilcisine üye belgesini takdim etti.

İkili görüşmelerde Trendyol Ceo’su Çağlayan Çetin ile de bir araya gelen Erdoğan Bıyık, Çağlayan Çetin’den Düzce’de yatırım sözü aldı.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Erdoğan Bıyık, Türk-Alman Ticaret Odası heyetini ve üyelerini Düzce’ye davet ederek Düzce’deki yatırım potansiyellerini yerinde incelemeleri konusunda katılımcılara önerilerde bulundu.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar