DÜZCE SOKAKLARINDA HAREKETLİ GECE: 2 FARKLI OLAYDA 3 KİŞİ YAKALANDI!

Düzce'de gece saatlerinde devriye görevi ifa eden Gece Bekçileri, şehrin çeşitli bölgelerinde gerçekleşen iki ayrı olayda toplam üç kişiyi gözaltına aldı. Yapılan kontrollerde şüpheli kişilerden ikisinin arama kaydı olduğu ve bir araç içerisinde uyuşturucu madde ele geçirildiği belirlendi.

DÜZCE SOKAKLARINDA HAREKETLİ GECE: 2 FARKLI OLAYDA  3 KİŞİ YAKALANDI!
20.07.2023 - 12:41
Güncelleme 20.07.2023 - 12:44
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

İlk olayda, Şerefiye Mahallesi İnönü Sokak üzerinde şüphelendikleri B.P isimli şahsı durdurmak isteyen Gece Bekçileri, B.P'nin kaçmaya çalışması sonucu kısa süreli bir kovalamacanın ardından şahsı yakaladı. B.P'nin kimlik kontrollerinde, Uyuşturucu Madde Satışı Yapmak suçundan kesinleşmiş 5 yıl 11 ay hapis cezasının olduğu tespit edildi. B.P, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Bürosu ekiplerince gözaltına alındı ve emniyetteki işlemlerinin ardından Çilimli T Tipi Cezaevine gönderileceği bildirildi.

İkinci olayda ise, Nusrettin Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde suç ve suçluların engellenmesine yönelik Gece Bekçileri tarafından yapılan uygulamada, bir otomobil içinde bulunan 2 kişiye kimlik kontrolü yapıldı. Yapılan kontrollerde, araç içerisinde bulunan bir şahsın çeşitli suçlardan arama kaydının olduğu tespit edildi. Otomobilde yapılan aramalarda ise bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi. Bu şüpheli kişiler de, olay yerine çağrılan Narkotik ekipleri tarafından gözaltına alınarak, işlemleri için Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

Gece Bekçilerinin özverili çalışmaları, Düzce'de suç ve suçlulara göz açtırmadıklarını bir kez daha gösterdi.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar