KARADENİZİN İNCİSİ AKÇAKOCA'DA AHLAKSIZ SALDIRI!

Türkiye'nin turizm potansiyeli yüksek yerlerinden biri olan Akçakoca'da zabıta ekipleri bir sokak müzisyenine saldırdı. Saldırı, vatandaşların öfkelenmesine neden oldu.

KARADENİZİN İNCİSİ AKÇAKOCA'DA AHLAKSIZ SALDIRI!
12.08.2023 - 13:28
Özel Haber

Dün akşam saatlerinde, Akçakoca'da müzik yaparak geçimini sağlayan genç bir müzisyen, zabıta ekipleri tarafından haksız bir şekilde saldırıya uğradı. Olay anında müzisyene yapılan sözlü tacizler ve fiziksel hasarlar gözden kaçmadı. Müzisyenin enstrümanlarının zabıta tarafından kırıldığı ve psikolojik şiddete maruz kaldığı açıkça söylenebilir.

Olay anında orada bulunan Konuralp Tv imtiyaz sahibi Sezgin Aktaş duruma el atmış ve yapılanın yanlış olduğunu dile getirirken zabıta ekipleri tarafından yine bir zorbalığa maruz kalmıştır.

Aynı zamanda, kent sakinleri ve turistler, böylesine üzücü bir olayın turizm yeri Akçakoca'nın imajına zarar vereceğine dikkat çekti.

Olayın ardından Aktaş durumu Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Öztaş ve Belediye Başkanı Okan Yanmaz’a bildirir.

Başka bir zamanda ise kumsalda ruhsatsız bir şekilde canlı müzik veriliyorken zabıtalar neden görevlerini yapmazlarken sokak sanatçısına ahlaksızca saldırırlar.

Olayın soruşturulması ve sorumluların adalet önünde hesap vermesi beklenirken, Akçakoca'da yaşanan bu üzücü hadise, kentteki sanatsal ve kültürel yaşamın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar