İl Müdürü İsa Yazıcı, Yurtlarda Öğrencileri Karşıladı

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarda kayıt yaptırmak için gelen veliler ve üniversite öğrencileri, ikramlarla karşılandı.

 İl Müdürü İsa Yazıcı, Yurtlarda Öğrencileri Karşıladı
1.10.2022 - 23:31
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce Üniversitesi’ni kazanan ve Düzce’deki Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarına gelen öğrencileri ve ailelerini İl Müdürü İsa Yazıcı karşıladı.
Yoğunluğun oluştuğu alanlarda kayıt için bekleyen öğrenciler ve yakınlarına, kurum personelince şeker, çay ve kek ikram edildi. Kayıt işlemlerinin ardından yurtlara yerleştirilmeye başlayan öğrenciler kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan memnuniyetlerini dile getirdi.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, ”Tüm öğrencilerimizi yurtlarımıza sorunsuz bir şekilde yerleştirmeye devam ediyoruz. Personelimiz, öğrencilerin yurt kaydı için bugün görevdeler. Herhangi bir sıkıntımız yok, dışarıda kalan öğrencimiz de yok. Öğrenciler ve velilerle yakından ilgileniyoruz.” dedi.

Öğrencilerden Melisa Akbulut; Düzce’ye Karabük ilinden geldim ve otogarda indim. Burada Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından kurulan stantlarla çok güzel karşılandık. Yurduma ailem ile birlikte geldim. Burada da beni ve ailemi güler yüz ile karşılayan Düzce GSB ailesine teşekkür ediyorum dedi.

Öğrenci Velilerinden Ahmet Sağlam ise; Kızım ile birlikte Düzce Yurtlarında çok güzel karşılandık. Bize gösterdikleri ilgi ve alakalarından dolayı tüm personele teşekkür ediyorum dedi.


Editör: Ç. Resuloğlu
Haber İhbar