İREM GÜLCE YAZGAN gurur kaynağımız

Öğrencilerimiz ödüllerini Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mehmet Fatih KACIR ve TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr Hasan MANDAL'ın elinden alarak bizlere bir kez daha büyük bir gurur yaşattılar.

 İREM GÜLCE YAZGAN gurur kaynağımız
14.02.2024 - 12:49
Haber Merkezi

TÜBİTAK tarafından düzenlenen Bilim Olimpiyatları Matematik kategorisinde geçtiğimiz ay altın madalya alarak Ülkemizi Uluslararası Arena'da Matematik Olimpiyatları'nda temsil edecek takım belirleme kampına davet edilen Düzce BİLSEM Olimpiyat Takım Kaptanı Altın Madalyalı öğrenci İrem Gülce YAZGAN, 6 kişilik olimpiyat milli takımına seçilerek Ülkemizi Uluslararası Olimpiyatlarda temsil edecek takımda yerini aldı.

İrem Gülce Yazgan’ın bu gurur veren sonucu Düzce için de Türkiye için de bir gurur tablosu olarak tarihteki yerini almış oldu.

 İrem Gülce Yazgan, önümüzdeki günlerde Matematik Olimpiyatları Balkan Şampiyonası'nda milli takımımızı temsilen yeni bir başarı elde etmek için mücadele edecek.

ANALİZ WEB TV  Ailesi olarak 3 yıldır süren Bilim Olimpiyatları çalışmaları sonucunda Düzce’yi ve Düzce BİLSEM' i bu denli bir başarıyla gururlandıran BİLSEM’Lİ öğrenci ve ailesini, Takım Koçu Matematik Öğretmeni Hasan ŞAHİN'i tebrik ediyor, Balkan ve Dünya Olimpiyatları'nda başarılar diliyoruz. 


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar