"Use Your Heart Instead of Your Wrist" Projesi 14-21 ekim tarihleri arasında Düzce'de gerçekleştiriliyor

Sporun güçlendirici etkilerini vurgulayan dinamik etkinliklerle Sporun sağlığa ve şiddeti önlemeye yönelik olumlu katkılarını ön plana çıkaran bu proje, gençlerin aktif yaşam tarzlarına teşvik etmeyi amaçlıyor.

"Use Your Heart Instead of Your Wrist" Projesi 14-21 ekim tarihleri arasında Düzce'de gerçekleştiriliyor
20.10.2023 - 10:57
Özel Haber

Erasmus+ programı kapsamında Portekiz Ulusal Ajansı ve AB tarafından desteklen "Use Your Heart Instead of Your Wrist" Projesi 14-21 ekim tarihleri arasında Düzce'de gerçekleştiriliyor. , Sporun güçlendirici etkilerini vurgulayan dinamik etkinliklerle Sporun sağlığa ve şiddeti önlemeye yönelik olumlu katkılarını ön plana çıkaran bu proje, gençlerin aktif yaşam tarzlarına teşvik etmeyi amaçlıyor.

Ünlü sporcuların yaşam hikayelerini araştırarak, sporun kişisel gelişimdeki önemini keşfettiler ve sporun hem şiddeti önlemede hem de sağlık ve refah üzerindeki etkilerini vurgulayan interaktif sunumlar hazırladılar. Hareketli ve eğlenceli bir flashmob etkinliği düzenleyerek, sporun coşkulu atmosferini paylaştılar.

Proje kapsamında gençler, spor salonlarını ziyaret ederek farklı spor aktivitelerini deneyimlediler. Yerelde çocuklarla spor etkinlikleri düzenleyerek, sporun eğlenceli yönlerini paylaştılar.

Bu etkinlikler, gençlerin sporun olumlu etkilerini deneyimlemelerine ve spor yolu ile şiddeti nasıl önleyeceklerine yönelik bilgi edinmelerine yardımcı oldu.

Diğer yandan Düzce’nin farklı yerlerini gezecek olan gençlere Düzce ilinin güzellikleri de anlatıldı, şehrimizin tanınırlığının artması sağlandı.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar