GENEL BAŞKAN KEŞİR STARTI DÜZCE'DE MEMLEKETİNDE VERDİ

AK Parti Düzce Kadın Kolları İl Başkanlığı tarafından ‘AK Parti Mahalle Başkanları Sandık Yönetim Kurulu Üyeleri Toplantısı gerçekleştirildi.

4.02.2023 - 21:54
Güncelleme 4.02.2023 - 22:02
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

AK Parti Düzce Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir’in katılımı ile gerçekleşen toplantıda yoğun bir coşku vardı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı Şulenur Kubilay Yılmaz, AK Parti’nin neferi olmaktan dolayı büyük gurur yaşadığını belirtti. AK Kadınlar olarak 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimlerine hazır olduklarını ifade eden Yavuz, çalmadık kapı, dolaşmadık cadde ve sokak bırakmayacaklarını dile getirdi.

Keşir Kadın Kolları olarak seçim startını Düzce’de verdi..

Coşkulu bir kalabalığa seslenen Keşir,

AK Parti iktidarı döneminde siyasetten iş dünyasına kadar birçok alanda kadının gür sesisinin çıktığını kaydeden Ayşe Keşir ise, “Biz Sayın Cumhurbaşkanımızın hanımlar için açtığı yolda hızla ilerliyoruz. AK Parti döneminde siyasetten, iş dünyasında kadar her alanda kadınlarımızın sesi daha gür çıkıyor. Bu toplantının  amacı seçimlerdeki sandık güvenliği. Bu yüzden sandıklarımıza sahip çıkacağız. Bu konuda hepinize çok önemli görevler düşüyor.” ifadelerini kullandı.

 

 AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Demokrasilerde sandık namustur. Aynı zamanda sandık milli iradenin yıkılmaz kalesidir.’ Sözlerini hatırlatarak, “Bizler de liderimizin gösterdiği bu yolda sandıklarımıza sahip çıkarak, liderimizin emanetine leke sürdürmeyeceğiz” diye konuştu.

“AK Parti’nin neferi olmaktan dolayı büyük gurur yaşıyorum”

 

Şengüloğlu: “Liderimizin emanetine leke sürdürmeyeceğiz”

 

“Bu kalabalığı birçok siyasi partinin il kongrelerinde sağlayamıyor” diyerek salonda yaşanan coşkuya dikkat çeken AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu’da seçimlerde sandık güvenliğinin öneminde vurgu yaptı.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ifade ettiği gibi; ‘Demokrasilerde sandık namustur. Aynı zamanda sandık milli iradenin yıkılmaz kalesidir.’ Bizler de liderimizin gösterdiği bu yolda sandıklarımıza sahip çıkarak, liderimizin emanetine leke sürdürmeyeceğiz” dedi.

 

Program sonunda, bugüne kadar AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı’nda görev alan isimlere plaket takdim edildi.


Editör: M. ALBAYRAKOĞLU
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz
Haber İhbar