OZAN YAHŞİ SİYASİ KARARINI VERDİ

Düzce siyaseti ve iş dünyasının tanınmış ismi Konsopa Haber İmtiyaz Sahibi Ozan Yahşi Kararını verdi.

OZAN YAHŞİ SİYASİ KARARINI VERDİ
2.10.2023 - 09:22
Güncelleme 2.10.2023 - 10:00
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Geçtiğimiz seçimde muhalefetin sesi ve muhalefetin gücü olarak duruş sergileyen Millet ittifakının çıkardığı Milletvekiliğinde büyük rol oynayan  Ozan Yahşi kararını açıkladı. Yahşi Düzce il olmasından bu yana muahlefetin başarı gösteremediği ancak 14 Mayıs seçimlerinde muhafete milletvekili çıkarması sürecinde büyük destek olmuştu.

Ozan Yahşi Ak Parti'yi destekleme kararı aldı.  

Mehmet Keleş'in de yakın gelecekte siyasi arenaya ineceği konuşulurken Ak Partiye desteğini açıklayan Yahşi büyük yankı uyandırdı. Ozan Yahşi, Önümüzdeki günlerde neden Ak Parti sorusuna cevap vereceği konuşuluyor.

Yahşi 20149 yerel seçimlerde AK Parti ve Faruk Özlü'yü desteklemişti. 2023 14 Mayıs Genel seçimde millet ittifakını desteklemişti. Mehmet Keleş'e yakınlığı ile bilinen Ozah Yahşi bu seçimde yine Faruk Özlü'yü yanlız bırakmayacağını açıkladı. 

 


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar