"EMNİYET PERSONELİNE ; STRES, ÖFKE VE BAŞEDEBİLME EĞİTİMİ"

Düzce Üniversitesi Gölyaka Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı'ndan Öğr. Gör. Dr. Nurgül Soydaş tarafından; Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube biriminde çalışan görevli tüm personele "Stres, Öfke ve Baş Edebilme Yöntemleri" konuları hakkında eğitim verildi.

"EMNİYET PERSONELİNE ; STRES, ÖFKE VE BAŞEDEBİLME EĞİTİMİ"
2.01.2024 - 15:44
Özel Haber

"EĞİTİMLER BİR HAFTA SÜRDÜ"

Bir hafta süren eğitimlerde; hafta boyunca üç ayrı gruba Düzce  İl Emniyet Müdürlüğü Eğitim Şube  Müdürlüğü Konferans Salonu'nda; “Polis  Halkla İlişkiler ve İletişim Amaçları”, “Etkili İletişim Tekniklerinin Önemi”, “İletişim Yöntem ve Becerileri”, “İletişimi Etkileyen Faktörler ve Çatışma Nedenleri”, “Stres, Öfke ve Baş Edebilme Yöntemleri” konuları hakkında bilgi verildi.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen eğitim,  katılımcıların verimli bir sonuç aldıklarını ifade ettikleri olumlu geribildirimlerle son buldu.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar