Düzce Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurum kütüphanesine Kitap Desteği

Düzce T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumunda bulunan mevcut Kütüphanesi “Kitap İyileştirir” sloganıyla daha da güçlendiriliyor. Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından hükümlü ve tutuklular için "Kitap İyileştirir" sloganıyla başlatılan kitap bağışı kampanyasına Düzce Adliyesi, kurum ve kuruluşlarından da destek verilecek.

Düzce Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurum kütüphanesine Kitap Desteği
12.01.2023 - 10:04
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00


Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri ile Kültür ve Turizm Bakanlığı işbirliğinde ülke genelinde bulunan Ceza İnfaz Kurumlarında bulunan kütüphaneler için çalışma başlatıldı. Proje çerçevesinde hükümlü ve tutukluların kütüphane ile kitaplıklardan faydalanmaları için güçlendiriliyor.

Düzce’de bu konu ile ilgili kitap bağış kampanyası başlatıldı. Katılım sağlayan protokol üyelerinin tek tek bağışladıkları kitaplar, Düzce T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu kütüphanesine teslim edilecek.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar