Düzce Üniversitesi’nde TÜBİTAK Projeleri Başvurusu Seminerleri Gerçekleştirildi

Düzce Üniversitesi Araştırma Dekanlığı tarafından, Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi ve Tıp Fakültesi’nde “TÜBİTAK Projeleri Tanıtım ve Başvuru Seminerleri” gerçekleştirildi.

Düzce Üniversitesi’nde TÜBİTAK Projeleri Başvurusu Seminerleri Gerçekleştirildi
8.09.2023 - 10:50
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

3 akademik birimde düzenlenen eğitim seminerlerine, Düzce Üniversitesi’nin farklı fakültelerinden de çok sayıda araştırmacı katıldı. Eğitim programı, Araştırma Dekanı Prof. Dr. Emine Tekin ve Araştırma Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Aysun Aydın tarafından gerçekleştirildi.

 

3 gün süresince devam eden eğitim seminerlerinde, Araştırma Dekanlığı’nın yaptığı çalışmalar hakkında önemli bilgiler paylaşıldı ve TÜBİTAK projeleri detaylı olarak tanıtıldı. Araştırma Dekanı Prof. Dr. Emine Tekin, Araştırma Dekanlığı olarak proje, makale yazım desteği verileceğini ve çeviri ofisinin ilerleyen zamanlarda kurulacağını ifade etti. Araştırmacılara her konuda gerekli desteklerin sağlanacağını belirten Prof. Dr. Emine Tekin, belirli aralıklarla etkinlikler düzenleneceğini de sözlerine ekledi. Tecrübe paylaşımlarının da yapıldığı eğitimler soru-cevap bölümü ile sona erdi.

 

Seminerler sonrası, Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kazım Özkan Ertürk, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Duygu Ekinci ve Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ufuk Koca Çalışkan, “TÜBİTAK Projeleri Tanıtım ve Başvuru Seminerleri” için Araştırma Dekanlığı ekibine teşekkürlerini iletti.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar