Düzce Üniversitesi’nden MASYEN Mühendislik A.Ş. ile İş Birliği Protokolü

Düzce Üniversitesi, MASYEN Mühendislik A.Ş. ile karşılıklı iş birliğini sağlamak, teşvik etmek ve geliştirmek amacıyla protokol imzaladı.

Düzce Üniversitesi’nden MASYEN Mühendislik A.Ş. ile İş Birliği Protokolü
7.09.2023 - 12:24
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

İmza törenine; Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Resul Kara, MASYEN Mühendislik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şentürk, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Cengiz Tuncer ve firma yetkilileri katıldı.

 

Rektörlük Çalıştay Salonu’nda gerçekleştirilen imza töreninde iş birliği protokolünü Düzce Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir, MASYEN Mühendislik A.Ş. adına ise Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şentürk imzaladı.

 

Protokolle; ulusal-uluslararası fon ve projelere başvuru yapılması, konferans, seminer, sempozyum, kongre gibi ortak faaliyetlerin düzenlenmesi, sosyal ve kültürel aktivitelerde iş birliğine gidilmesi, firmada stajyer veya bursiyer görevlendirilmesi, ortak bilimsel yayınlar çıkarılması, akademik araştırma ve çalışma yapılması amaçlanıyor.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar