DÜZCE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ DEKANI ATANDI

Uzun süredir dekanı olmayan Tıp Fakültesinde dekanlık sürecini Düzce Üniversitesi Rektörü Nedim Sözbir yürütmekteydi.

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ DEKANI ATANDI
5.09.2023 - 09:32
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Aralık 2022'den bu yana Düzce Üniversitesi Araştırma Hastanesinin baş hekimliği görevini başarılı olarak yürüten Serkan Torun. Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı olarak atandı. Düzce Analiz Gazetesi ailesi olarak kendisine başarıların devamını dileriz. 

Doç. Dr. Serkan Torun Kimdir?

1976 yılında Artvin'in Yusufeli ilçesinde dünyaya gelen Doç. Dr. Serkan Torun, 1999 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Yüksek Lisans öğrenimini tamamlamıştır. 2007 yılında Uludağ Üniversitesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı'nda Tıpta Uzmanlık eğitimini tamamlayan Doç. Dr. Torun, Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Gastroenteroloji Bilim Dalında, Tıpta Yan Dal Uzmanlığını almıştır. Ankara, Sakarya, Bursa, Hakkari, Çorum ve Bartın illerinde görev yapan Doç. Dr. Torun, 2017 yılından bugüne Düzce Üniversitesi Hastanesi Gastroenteroloji ve Endoskopi Ünitesi'nde hizmet vermiştir. 2022 Aralık ayında Düzce Üniversitesi Hastanesi'ne Başhekim olarak atanan Doç. Dr. Torun, evli ve üç çocuk babasıdır.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar