“Düzce’nin Şehir Kimliği ve Sosyal Bütünleşmesi” Kitap Olarak Hizmete Sunuldu

Düzce Üniversitesi ve Düzce Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği “Düzce Şehir Kimliği ve Sosyal Bütünleşme Sempozyumu” kitap haline getirilerek Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir’e takdim edildi.

“Düzce’nin Şehir Kimliği ve Sosyal Bütünleşmesi” Kitap Olarak Hizmete Sunuldu
16.08.2023 - 10:58
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Editörlüğünü Düzce Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Metin Kılıç’ın yaptığı kitap,  65. Dönem Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün ön sözü ile başlıyor.

Bir şehrin planlanması ve şehir kimliğinin kazanılması için yapılması gerekenlerin ve Düzce’deki gelişmelerin anlatıldığı sunumların yer aldığı kitapta, bilim insanlarının, araştırmacıların ve şehir planlayıcıların sempozyumda yaptıkları sunumlar yer alıyor.

Yaptığı çalışmaları için Doç. Dr. Metin Kılıç’a teşekkür eden Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, “Düzce’nin Şehir Kimliği ve Sosyal Bütünleşmesi” kitabından resmi ve özel kurumların yanı sıra araştırma yapanlarla ilgi duyanların da yararlanabileceğini vurguladı.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar