KÜRESEL İKLİM DEĞİŞİKLİĞİNE KARŞI ARICILIK ALANINDA YAPILMASI GEREKENLERİ ANLATACAK

Düzce Üniversitesi Arıcılık Araştırma, Geliştirme ve Uygulama Merkezi (DAGEM) Müdürü Doç. Dr. Meral Kekeçoğlu, TRT Radyo 1’in konuğu olarak, “Küresel İklim Değişikliği ve Arıcılıkta Yapılması Gerekenler” üzerine bilgi ve deneyimlerini anlatacak.

KÜRESEL İKLİM DEĞİŞİKLİĞİNE KARŞI ARICILIK ALANINDA YAPILMASI GEREKENLERİ ANLATACAK
26.07.2023 - 11:15
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

İlk olarak TRT Radyo 1’de 27 Temmuz Perşembe günü saat 16.05 – 16.30 arasında Neşe Yenice’nin hazırlayıp sunduğu “İklimin Geleceği Programı’na konuk olan DAGEM Müdürü Doç. Dr. Meral Kekeçoğlu, küresel ısınmanın iklim üzerine etkilerini ve değişen iklim koşullarına karşı arıcılık üretiminde yapılması gerekenleri anlatacak.

Ayrıca 31 temmuz tarihinde de TRT Radyo 1’e konuk olarak katılacak olan Kekeçoğlu, burada; saat 18.30-18.45 arasında Özlem Coşar’ın hazırlayıp sunduğu, Gün Ötesi Programı’nda; “Küresel İklim Değişikliğine Karşı Arıcılık Alanında Yapılması Gerekenler”i TRT Radyo 1 dinleyicileriyle buluşturacak.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar