BÜYÜK KUTLAMA YAKLAŞIYOR

Düzce Üniversitesi, Binlerce Öğrencisini Gururla Mezuniyet Töreninde Ağırlamaya Hazırlanıyor..

BÜYÜK KUTLAMA YAKLAŞIYOR
4.07.2023 - 11:30
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

2023 akademik yılında tamamlanan lisans, lisansüstü ve ön lisans programlarından mezun olan öğrenciler, unutulmaz bir törenle başarılarını kutlayacak.

15 Temmuz Demokrasi Parkı, ışıltılı bir atmosfere bürünerek 2022-2023 mezuniyet coşkusuna ev sahipliği yapacak. Öğrenciler, yıllar boyunca emek verdikleri eğitim hayatlarının zirvesindeki bu anı birlikte paylaşacaklar.

Mezuniyet töreni, büyük bir heyecanla beklenen etkinlikler arasında yer alıyor. Tören, öğrencilerin başarılarını ödüllendirmenin yanı sıra aileleri, öğretim görevlileri ve diğer sevdikleriyle bir araya gelerek mutlu anılar biriktirmelerine de olanak sağlayacak.

Düzce Üniversitesi'nin mezuniyet töreni, 2022-2023 akademik yılında başarıyla tamamlanan lisans, lisansüstü ve önlisans programlarından mezun olan öğrenciler için anlamlı bir kutlama olacak. Tören, öğrencilerin yeni başlangıçlara adım atmaları ve geleceklerine umutla ilerlemeleri için bir ilham kaynağı olacak.

Mezuniyet töreni tarihi ve detayları, ilgili bölümlerde öğrencilere duyurulacak. Bu önemli etkinlik için Düzce Üniversitesi, tüm mezunları ve sevdiklerini ağırlamaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyacak.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar