"DÜZCE ÖZEL KÜLTÜR KOLEJİ KIZ BASKETBOL TAKIMI TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ "

İstanbul 'da düzenlenen 2022-2023 Eğitim Öğretim yılı Türkiye Okul Sporları Liseler arası Genç Kızlar A klasman Basketbol Maçlarında Türkiye Finallerine kalan Düzce Özel Kültür Koleji, geçen senenin Türkiye şampiyonu ve dünya ikincisi olan Florya Doğa Kolejini üçüncülük maçında 69- 72 mağlup ederek Türkiye Üçüncüsü olmuştur.

"DÜZCE ÖZEL KÜLTÜR KOLEJİ KIZ BASKETBOL TAKIMI TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ "
14.06.2023 - 14:15
Özel Haber

Düzce Özel Kültür Koleji Kampüs Anadolu  ve Fen lisesi Genç Kızlar  basketbol takımını ilimizi en iyi şekilde temsil ettikleri ve bizlere bu gururu yaşattıklari icin tebrik eder başarilarinin devamini dileriz. 
Ayrıca gençlerimizi yetiştiren ailelerine, onlari çaliştiran antrenörlerine ve  teknik ekibine, okul öğretmenlerine ve  okul müdürlerimize, Düzce Özel Kültür Koleji Kurucusu Hasan AKTÜRK' e, bu süreçte destek veren herkese teşekkür ederiz.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar