CHP İL BAŞKANI SEMİH CEMŞİT'DEN ÇAĞRI!

Düzce Turgut Özal Anadolu Lisesi Önünde Video Çeken CHP İl Başkanı Semih Cemşit, Milli Eğitim Müdürümüz ve Valimize Seslendi...

CHP İL BAŞKANI SEMİH CEMŞİT'DEN ÇAĞRI!
13.06.2023 - 16:44
Özel Haber

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Semih Cemşit, depremde hasar alan okullarla ilgili video paylaştı. 

Okulların atıl durumda olduğunu belirten Cemşit, “ Düzce’de eğitimin geldiği durumu sizlerin de görmesini istedim. Düzce’nin en başarılı okullarından Turgut Özal Anadolu Lisesi, Düzce Fen Lisesi altılı bir durumda. Bu binaların ne olacağı belli değil. Burada öğrenim gören öğrencilerimiz bir çok farklı okullara dağıtıldılar. Oradaki binalar boş, binalar sahipsiz bir şekilde ve binalarla alakalı ne yapılacağını kimse söylemiyor. Velilerin ve öğrencilerin durumlarını en başından beri takip ediyorum.” dedi. 

Kasım ayında yaşanan depremden sonra belirsizliğin hala devam ettiğini dile getiren Cemşit ,” Bu binaların yıkılıp yerine yeni binalar yapılarak Düzce’de eğitimin ayağa kaldırılması  bizler için çok önemli bir konu. Buradan Milli Eğitim Müdürümüze ve Sayın Valimize sesleniyorum. Ne olursunuz bu öğrencilerin sesini duysunlar. Bir an önce okulların yapımına başlasınlar.” şeklinde konuştu.

Covid döneminde öğrencilerimizin uzaktan eğitimle eğitimlerini tamamlamak zorunda kaldıklarını belirten Cemşit,” Önümüzde çok ciddi bir sınav var, üniversite sınavı. Bu sınavda çocuklarımıza başarılar diliyorum. İnşallah hayal ettikleri hayalini kurdukları meslekleri edinebilecek okullari kazanırlar ve ben buradan hepsine başarılar diliyorum.” dedi.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar