DÜZCE ÜNİVERSİTESİ KAYNAŞLI MYO'DA ÇİFT ANA DAL YAPMA İMKANI!

Düzce Üniversitesi Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu Çift Ana Dal Programı uygulaması, öğrencilerine iki farklı diploma ile mezuniyet şansı tanıyor.

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ  KAYNAŞLI MYO'DA  ÇİFT ANA DAL YAPMA İMKANI!
8.08.2023 - 10:56
Haber Merkezi

Düzce Üniversitesi Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu Yönetim ve Organizasyon Bölümü Lojistik Programı ile Dış Ticaret Bölümü Dış Ticaret Programı arasında başlatılan Çift Ana Dal Programı (ÇAP) Uygulaması Lojistik ve Dış Ticaret programları öğrencilerine iki yıllık eğitimleri sonunda iki farklı program diploması alma fırsatı sunuyor.

Düzce Üniversitesi bünyesindeki Meslek Yüksekokullarının uyguladığı güncel ve kaliteli eğitimin yanında, öğrencilerine tanıdığı ÇAP uygulaması ile de, kendilerine 2 diploma ile mezun olma ayrıcalığını yaşatıyor. Düzce Üniversitesi Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu’nda bilgi ve becerilerini rahatlıkla kullanarak, kendilerini geliştiren başarılı öğrenciler, mezun sonrası iş bulma sürecinde diğerlerinin önüne geçerek karşılığını alıyor.  


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar