MEB'den öğrencileri sevindirecek, velileri üzecek karar! Okullar 6 gün daha tatil

MEB son dakika tatil kararı. İlkokul ortaokul lise öğrencileri için güzel haber geldi. Öğrenciler bu habere çok sevinecek veliler ise bir hayli üzülecek. Üstelik öğrencilere toplu taşıma ile ilgili de yeni müjde var.

MEB'den öğrencileri sevindirecek, velileri üzecek karar! Okullar 6 gün daha tatil
18.05.2023 - 13:42
Özel Haber

Öğrencilere peş peşe tatile haberleri gelmeye devam ediyor. Seçimlerin 2. tura kalması ile birlikte öğrencilere büyük müjde de verildi. Okullar 6 gün daha tatil oluyor. Mayıs ayı sonuna kadar öğrenciler peş peşe tatil yapacak bol bol dinlenme fırsatı bulacak. Ayrıca İstanbul'da yaşayan öğrenciler için de yeni bir müjdeli haber geldi. Milyonlarca öğrencinin bu kararla yüzü gülecek çünkü artık bedava olacak. MEB son dakika tatil kararıyla ilgili detaylar haberimizde…

MEB'den öğrencileri sevindiren son dakika tatil açıklaması geldi. Bu karar öğrenciler sevinecek veliler Bir Hayli üzülecek. Bu hafta okullar 3 gün tatil. 19 21 Mayıs arası tatil keyfini yaşayacak olan öğrenciler aynı zamanda toplu taşımayı da ücretsiz kullanacak. MEB'in öğrencilere tek müjdesi de bu değil. Aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığı'ndan 3 günlük tatil kararı daha alındı. Yani öğrenciler için 6 günlük Mayıs ayı tatili var. Üstelik tatil boyunca toplu taşıma kullanımında da indirim yapılacak. Özellikle İstanbul'da yaşayan Öğrenciler bu habere çok sevinecek.

3 GÜNLÜK TATİL MARATONU BAŞLIYOR

Milyonlarca öğrenci için tatil maratonu yarın başlıyor. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle yarın resmi tatil olacak. Hafta sonunun da bu tatille birleşmesi ile öğrenciler 3 gün dinlenme fırsatı bulacak. Öğrenciler için hafta başında da seçim tatili olmuştu. Milyonlarca öğrenci 15 Mayıs Pazartesi günü okula gitmedi. Sadece 3 gün okula giden Öğrenciler bu hafta sonu da 3 günlük tatil yapacak.

ÖĞRENCİLERE BİR SEÇİM TATİLİ DAHA GELİYOR

Ayrıca Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci Tura kalması ile birlikte Milli Eğitim Bakanlığından öğrencilere bir seçim müjdesi daha verildi. 28 Mayıs'ta yapılacak olan genel seçimlerden hemen bir gün sonra okullar tatil olacak. Yine hafta sonunun da birleşmesiyle beraber bu tatil süresi de 3 güne çıkmış olacak.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar