DÜZCE VALİLİĞİ BASIN MÜDÜRÜ GAZETEMİZİ ONURLANDIRDI

Düzce Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Fahri Altınkayık, Analiz Gazetesi'nin 12. yıl dönümünü onurlandırmak üzere özel bir ziyaret gerçekleştirdi. Gazete binasında gerçekleşen buluşmada samimi anlar yaşandı.

DÜZCE VALİLİĞİ BASIN MÜDÜRÜ GAZETEMİZİ ONURLANDIRDI
10.08.2023 - 16:46
Güncelleme 10.08.2023 - 17:43
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Fahri Altınkayık, gazetenin yöneticileri ve çalışanlarıyla bir araya gelerek 12. yıl dönümlerini kutladı. Gazetenin Koordinatörü Mücahit Özcan ile birlikte samimi bir sohbet gerçekleştirdiler.

Altınkayık, yaptığı konuşmada Analiz Gazetesi'nin 12 yıl boyunca sağladığı güvenilir ve objektif habercilik anlayışını vurgulayarak, gazetenin yerel düzeydeki katkılarına dikkat çekti. Ziyaret sırasında gazetenin toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket etmesini ve farklı görüşlere saygı göstermesini takdirle karşıladığını belirterek teşekkür etti.

Analiz Gazetesi Yönetim Kurulu ve çalışanları, Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Fahri Altınkayık'ın samimi ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Gazetenin vizyonu ve etik habercilik anlayışıyla uyumlu çalışmalarını sürdüreceğini belirtti.

Biz de Analiz Gazetesi ailesi olarak 12. yıl dönümümüzde bizi onurlandırarak gerçekleştirdiğiniz ziyaretten büyük memnuniyet duyduk. Saygın isimlerin desteği ve güzel dilekleri, bizim için her zaman büyük bir teşvik kaynağı olmuştur. Teşekkürlerimizi sunar, sizi gazetemizde her zaman ağırlamaktan onur duyacağımızı belirtmek isteriz.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar