CEVDET ATAY'DAN ANALİZ GAZETESİNE TEBRİK MESAJI

Düzce Valisi Sayın Cevdet Atay, Analiz Gazetesi'nin 12. kuruluş yıl dönümünü tebrik ve teşekkür mesajıyla kutladı.

CEVDET ATAY'DAN ANALİZ GAZETESİNE TEBRİK MESAJI
10.08.2023 - 14:29
Güncelleme 10.08.2023 - 17:22
Özel Haber

Düzce Valisi Sayın Cevdet Atay, Analiz Gazetesi'nin 12. kuruluş yıl dönümünü tebrik ve teşekkür mesajıyla onurlandırdı. Vali Atay, Analiz Gazetesine gönderdiği kartta basının önemine vurgu yaparak, şu ifadeleri kullandı:

"Sayın Murat Albayrakoğlu, Çağdaş demokrasilerin vazgeçilmez unsurları kitle iletişim araçlarından olan basın, yaşadığımız bölge ve tüm dünyadaki gelişmeler hakkında bilgi sahibi olunması, vatandaş ile devlet arasındaki iletişimin sağlanması, kamuoyunun bilgilendirilmesi gibi birçok önemli görev ve sorumluluklar üstlenmektedir.

Basın camiamızın değerli üyesi olarak önemli bir hizmeti yerine getiren Düzce Analiz Gazetesi'nin tüm yönetici ve çalışanlarını, kuruluş yıldönümünüz vesilesi ile tebrik eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim."

Analiz Gazetesi ailesi olarak, Düzce Valisi Cevdet Atay'ın içten tebrik ve takdir dolu mesajını en yüksek memnuniyetle kabul ediyoruz. 12 yıl boyunca sağladığımız tarafsız ve güvenilir habercilikle topluma hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Kıymetli kutlama ve tebrikleriniz için derin teşekkürlerimizi sunarız. 


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar