ANALİZ GAZETESİ EKİBİ, VALİ SELÇUK ASLAN'I ZİYARET ETTİ.

Analiz Gazetesi Ekibi, Düzce Valisi Selçuk Aslan'a Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.

ANALİZ GAZETESİ EKİBİ, VALİ SELÇUK ASLAN'I ZİYARET ETTİ.
1.09.2023 - 18:19
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Vali Selçuk Aslan, göreve atanmasının ardından gazetemiz ekibini makamında ağırladı. Analiz Gazetesi imtiyaz sahibi Murat Albayrakoğlu, Genel Koordinatör Mücahit Özcan ve Yazı İşleri Müdürü Ceren Deviren ziyarette orada bulundu. Ziyarette; Düzce'nin genel durumu, şehirdeki güncel gelişmeler ve projeler hakkında sohbet edildi. Murat Albayrakoğlu valimize hayırlı olsun dileklerini iletirken, yeni görevinde başarılar dilediğini söyledi.

Ziyaret sırasında, Düzce'nin karşılaştığı önemli konular ve çözüm yolları ele alındı. Vatandaşın güvenliğinden çevre korumaya, eğitimden sağlık hizmetlerine kadar bir dizi konu üzerinde görüş alışverişi yapıldı. Analiz Gazetesi ekibi, şehirdeki gelişmeleri ve sorunları yakından takip etmeye devam edeceklerini ve Düzce'nin kalkınması için Vali Aslan'ın yanında olacaklarını ifade etti. 

Vali Selçuk Aslan, Analiz Gazetesi ekibine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, yerel medyanın şehirdeki önemli bir rol üstlendiğini belirtti.

Analiz Gazetesi ekibi olarak Vali Selçuk Aslan'a yeni görevinde başarılar dileriz.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar