Düzce Üniversitesi Rektörüne Ziyaret

Prof. Dr. Yavuz Ünal, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir’i ziyaret etti.

Düzce Üniversitesi Rektörüne Ziyaret
15.12.2023 - 12:02
Güncelleme 15.12.2023 - 12:10
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyarette; eğitim-öğretim faaliyetleri, akademik çalışmalar, bilimsel araştırmalar, bölgesel kalkınma, ortak projeler ve iş birliği imkanları başta olmak üzere birçok konu üzerinde istişarelerde bulunuldu.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, Düzce Üniversitesi programı kapsamında, Düzce Üniversitesi Tarımsal Atıkların Endüstriye Geri Kazanımı Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulama ve Araştırma Merkezi’ni de ziyaret etti.

Ziyaretlerde, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ali Öztürk ve Prof. Dr. Serkan Torun, Düzce Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Muhammet Ali Kayıkçı ile Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Cengiz Tuncer, Tarımsal Atıkların Endüstriye Geri Kazanımı Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Çağlar Akçay ve Düzce Üniversitesi akademisyenleri konuk rektöre eşlik etti. 

Ziyaret, başarı ve iyi niyet temennilerinin ardından hediye takdimiyle sona erdi.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar