BİOMENG’23 Etkinliğiyle Biyomedikal Alandaki Yeni Gelişmeler Paylaşıldı

Düzce Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği Topluluğu tarafından düzenlenen “Biyomedikal Mühendisliği Sektör Söyleşisi BİOMENG’23” İstiklal Konferans Salonu’nda gerçekleştİ.

BİOMENG’23 Etkinliğiyle Biyomedikal Alandaki Yeni Gelişmeler Paylaşıldı
3.01.2024 - 11:39
Özel Haber

Programın 1. oturumunda Fujifilm Saha eğitimlerinden sorumlu Teknik Servis Mühendisi Nisa Baldiş ve 2. oturumunda Elmaslar İmalat Tıbbi Cihaz A.Ş. Üretim Müdürü Sümeyye Çelik, sunumları ile biyomedikal alandaki yeni gelişmeler, bazı biyomedikal cihazların kullanımları, üretimi, üretimindeki zorluklar ve yenilikçi fikirler ile sektör tecrübelerini aktardı.

Düzce Üniversitesi öğretim üyeleri ve öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği, oldukça verimli ve eğitici bir etkinliğe sahne olan BİOMENG’23 programının sonunda konuşmacılara plaketleri takdim edilerek etkinlik sponsorları Düzce Halkmar ve İrfan Ofset’e katkılarından dolayı teşekkür edildi


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar