Düzce Üniversitesi Roket Takımlarından Önemli Başarı

Düzce Üniversitesi Havacılık ve Uzay Teknolojileri Topluğu öğrencilerinin yer aldığı Azak Roket takımı 3 yıldır katıldığı TEKNOFEST Roket Yarışmalarında, bu sene orta irtifa kategorisinde yine finalde mücadele etme başarısı gösterdi.

Düzce Üniversitesi Roket Takımlarından Önemli Başarı
24.08.2023 - 11:15
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Aksaray’da düzenlenen TEKNOFEST Roket Yarışması’na katılan 1098 takım arasında Düzce Üniversitesi öğrencilerinin oluşturduğu Konuralp Roket takımı ve Azak Roket takımı, 2023 TEKNOFEST Orta İrtifa Roket Yarışması’nda 28 takım arasına girerek, önemli bir başarıya daha imza atmış oldu.

Takım üyelerinden yapılan açıklamada, “Kazandığımız tecrübe ve kazanımlarla ilerlemeye ve gelişmeye devam ediyoruz. TEKNOFEST 2024 Roket Yarışmalarını heyecanla bekliyoruz. Destekçimiz Düzce Üniversitesi ve sponsorumuz Sarsılmaz'a teşekkürlerimizi sunarız." ifadelerine yer verildi.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar