Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Sivrikaya'nın Etkinliği: Besyo Mezunlarından Öğrencilere İlham Dolu Sunumlar

Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Sivrikaya'nın Etkinliği: Besyo Mezunlarından Öğrencilere İlham Dolu Sunumlar
16.03.2024 - 13:31
Haber Merkezi

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'nda (BESYO) öğrenim gören gençler, kendi alanlarında başarılı olan girişimcilerle buluştu. Program, öğretim üyesi Prof. Dr. Ömer Sivrikaya'nın önderliğinde gerçekleşti.

Besyo mezunları, öğrencilere kendi iş deneyimlerini ve sektördeki başarı hikayelerini sunumlarla aktardılar. Spor endüstrisindeki fırsatları ve zorlukları detaylı bir şekilde ele aldılar, gençlere kariyer yolculuklarında rehberlik ettiler.

Özellikle, Spor Yöneticiliği öğrencisi Emirhan Özşahin, konuşmacıların paylaştığı bilgilerden büyük bir ilham aldı. Programın kendisi için kariyer hedeflerini belirleme ve iş dünyasındaki fırsatları değerlendirme konusunda önemli bir adım olduğunu belirtti.

Bu tür etkinlikler, öğrencilere saha içinde ve dışında karşılaşabilecekleri durumlar hakkında gerçek hayattan örnekler sunarak, onların profesyonel gelişimine katkı sağlıyor.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Emirhan Özşahin
    Emirhan Özşahin
    16.03.2024 13:38

    Bu güzel tecrübeler için girişimci arkadaşlarımıza,sayın hocamız Ömer Sivrikaya'ya ve değerli izleyecilerimize teşekkür ederiz.Haberi paylaşma konusunda yardımcı olan Analiz Gazetesi'ne de ayrı bir teşekkür ederiz.

Haber İhbar