Düzce Üniversitesi Öğretim Görevlisi Etkili İletişim Teknikleri Konusunda Eğitim Verdi

Düzce Üniversitesi Gölyaka Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı Öğretim Görevlisi Nurgül Soydaş, Düzce AFAD ve 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü iş birliğiyle düzenlenen hizmet içi eğitim programına konuşmacı olarak katıldı.

Düzce Üniversitesi Öğretim Görevlisi Etkili İletişim Teknikleri Konusunda Eğitim Verdi
25.09.2023 - 09:56
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce AFAD / 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü Konferans Salonu'nda düzenlenen eğitim semineri, Düzce Valisi Selçuk Aslan’ın katılımlarıyla gerçekleştirildi. Düzce AFAD ve 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü’nde görevli personellere yönelik düzenlenen programda Öğr. Gör. Nurgül Soydaş,  “Etkili İletişim Teknikleri” ile “Takım Ruhu ve Motivasyon” konuları hakkında eğitim gerçekleştirdi.

 

Düzce Valisi Selçuk Aslan’ın, eğitim programının başarılı ve verimli geçmesi temennilerini ilettiği program, katılımcıların olumlu geri bildirimleri ile sona erdi. Program sonunda Öğr. Gör. Nurgül Soydaş’a plaket takdim edildi.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar