BAŞSAVCI'DAN YENİ ADLİ YIL MESAJI!

Türkiye'de adli tatilin sona ermesiyle birlikte, 1 Eylül'de yeni adli yıl başladı. Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre, yeni adli yılın başlangıcı vesilesiyle bir mesaj yayınladı.

BAŞSAVCI'DAN YENİ ADLİ YIL MESAJI!
1.09.2023 - 19:04
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Başsavcı Yasin Emre, mesajında adaletin toplumun her kesimine etkin bir şekilde ulaşabilmesi için çalışan yargı mensuplarını ve avukatları tebrik etti. Başsavcı, mesajında  “Adaletin tecellisi için vatandaşımıza en etkin, verimli ve daha da önemlisi adil şekilde ulaşması için ülkemizin dört bir yanında özveriyle görev yapan Hukuk devletinin teminatı, bağımsız ve tarafsız yargının fedakar temsilcileri Hakim ve Cumhuriyet Savcılarımızın, yargının kurucu unsurlarından Avukatlarımızın yeni Adli Yılını tebrik ediyor, 2023-2024 adli yılın tüm yargı camiamız, ülkemiz ve milletimiz için hayırlar getirmesini temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre'nin paylaştığı bu mesaj, yargının önemini vurgulayarak yeni adli yılın başlamasıyla birlikte adaletin daha da güçlenmesine yönelik umutları yansıtıyor. Yargı camiası ve hukukun temsilcileri, yeni adli yılda adaletin sağlanması ve toplumun hukukun üstünlüğünden en iyi şekilde yararlanması için çalışmaya devam edeceklerini belirtiyorlar.

 

Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar