12 YILLIK BAŞARI, KUTLAMA ÇİÇEKLERİYLE TAÇLANDI

Analiz Gazetesi, 10 Ağustos 2011 tarihinde yayın hayatına başlamasının ardından günümüze kadar gelen 12 yıllık başarılı habercilik serüveninde; tarafsızlık, ilkeli yaklaşım ve toplumsal sorumluluk ilkesini benimseyerek önemli bir basın kuruluşu haline gelmiştir. Bu sene gazetemizin 12. kuruluş yıl dönümünü kutlarken, değerli isimlerden gelen çiçekler ve gönderilen anlamlı tebrik mesajlarıyla bir kez daha gururlandık.

12 YILLIK BAŞARI, KUTLAMA ÇİÇEKLERİYLE TAÇLANDI
11.08.2023 - 17:09
Güncelleme 12.08.2023 - 14:54
Özel Haber

Gazetemiz bu anlamlı günde, saygın isimlerden gelen destek ve tebriklerle dolu dolu bir yıl dönümü yaşadı. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ve Düzce Valisi Cevdet Atay gazetemize çiçek göndererek yıl dönümümüzü kutlarken, Düzce Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Fahri Altınkayık gazetemizi ziyaret ederek bizi onurlandırmışlardır. AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Sayın Ayşe Keşir gazetemize tebrik mesajı gönderirken; Belediye Başkan Yardımcıları Oya Kocaman ve Hasan Günden,  Ticaret Odası Meclis Üyesi Ümit Ülgen, Beltaş Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Yiğit, İyi Parti Yönetim Kurulu Üyesi Aslıhan Tüysüz ve Erol Çiçek Evi de gazetemizi arayarak 12. Kuruluş yıl dönümümüzü kutlamışlardır.     

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü

Dr. Faruk Özlü, 12. Kuruluş yıl dönümümüz vesilesiyle gazetemize çiçek ve tebrik mesajı gönderdi. Başkan Özlü mesajında, "10 Ağustos 2011 tarihinde yayın hayatına başlayan Düzce Analiz Gazetesi, kurulduğu günden bu yana hem yerel hem de ulusal konuların farklı bakış açıları ile değerlendirmesi ile önemli basın-yayın kuruluşlarımızdan biri olmuştur. Kamuoyunu bilgilendirme yaklaşımında sergilediği bakış açıları ile bugünlere erişen Düzce Analiz Gazetesi nezdinde sizi ve bünyenizde çalışan emekçi kardeşlerimi kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum." ifadelerini kullanarak gazetemizi tebrik etti.


Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık

Erdoğan Bıyık, 12. yılımızı gazetemize çiçek göndererek kutladı. Gönderdiği çiçeğin üzerinde bulunan notta, “Yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana aynı çizgide kararlılıkla ilerleyen , ilkeli, kaliteli ve tarafsız habercilik anlayışıyla ilimize üstün katkılar sağlayan Analiz Gazetesi’nin yıl dönümünü kutlar, başarılarınızın devamını dilerim.” sözlerine yer verdi.

Düzce Valisi Cevdet Atay

Cevdet Atay'ın çiçek eşliğindeki tebrik mesajı, basının önemine vurgu yaparak başladı. Tebrik mesajında, “ Çağdaş demokrasilerin vazgeçilmez unsurları kitle iletişim araçlarından olan basın, yaşadığımız bölge ve tüm dünyadaki gelişmeler hakkında bilgi sahibi olunması, vatandaş ile devlet arasındaki iletişimin sağlanması, kamuoyunun bilgilendirilmesi gibi birçok önemli görev ve sorumluluklar üstlenmektedir. Basın camiamızın değerli üyesi olarak önemli bir hizmeti yerine getiren Düzce Analiz Gazetesi'nin tüm yönetici ve çalışanlarını, kuruluş yıldönümünüz vesilesi ile tebrik eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.” ifadelerini kullandı.

Düzce Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Fahri Altınkayık

Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Fahri Altınkayık, Analiz Gazetesi'ni yıl dönümü vesilesiyle gerçekleştirdiği samimi ziyaretinde gazetenin 12 yıl boyunca sağladığı güvenilir ve objektif habercilik anlayışını vurgulayarak, gazetenin yerel düzeydeki katkılarına dikkat çekti. Ziyaret sırasında gazetenin toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket etmesini ve farklı görüşlere saygı göstermesini takdirle karşıladığını belirterek teşekkür etti.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’den Tebrik Mesajı

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Sayın Ayşe Keşir de yıl dönümümüz için özel bir mesaj göndererek, mesajında "Düzcemizin kıymetli gazetelerinden ve TV kanallarından biri olan Analiz ailesinin 12. kuruluş yıl dönümünü içtenlikle kutluyorum. Bu vesile ile sizin şahsınızda emeği geçen tüm meslektaşlarımı tebrik ediyorum ve yayın hayatınızda başarılar diliyorum." dedi.

Telefon Tebrikleri

Belediye Başkan Yardımcıları Oya Kocaman ve Hasan Günden, Ticaret Odası Meclis Üyesi Ümit Ülgen, Beltaş Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Yiğit, İyi Parti Yönetim Kurulu Üyesi Aslıhan Tüysüz ve Erol Çiçek Evi, gazetemizin bu anlamlı gününü telefonla arayarak kutladılar. Kutlamalarda, gazetemizin yerel habercilikteki önemli konumunu ve etik yaklaşımını takdir ettiklerini dile getirirlerken, gelecekteki yıllarda gazetenin başarılarının devamını dilediklerini de eklediler.

Ayrıca değerli okurlarımızın bize gönderdiği kutlama ve tebrik mesajlarıyla daha da motive olduk.

Analiz Gazetesi'nin 12. yıl dönümünde bizi yalnız bırakmayan ve bizimle mutluluğumuzu paylaşan herkese en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Destekleriniz ve güzel dilekleriniz, bizim için büyük bir ilham kaynağıdır.

Analiz Gazetesi ailesi olarak bugüne kadar ilkeli habercilik anlayışımızı sürdürerek, tarafsız ve doğru haber ile toplumun bilgilendirilmesine katkı sağlamayı amaçladık.  12 sene boyunca bu tutumumuz sayesinde başarıyla günümüze kadar kadar ulaştık. Bundan sonra da çalışmalarımızı ilerleterek etik habercilik anlayışımızla ilimize ve topluma daha iyi hizmet sunma yolunda yolumuza devam edeceğimizi belirtmek isteriz.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar