HAZIR MISIN DÜZCE? DÜNYA DÜZCE GÜNLERİ BUGÜN BAŞLIYOR!

Düzce'nin gururla düzenlediği  "Dünya Düzce Günleri" etkinliği, bugün 1 Ağustos 2023 Salı günü itibariyle başlıyor. Düzcelilerin ve misafirlerin dört gözle beklediği bu etkinlikte, kent kültürü ve sosyal bütünleşmenin ön planda tutulduğu birbirinden muhteşem konserlerle dolu bir program yer alıyor.

HAZIR MISIN DÜZCE? DÜNYA DÜZCE GÜNLERİ BUGÜN BAŞLIYOR!
1.08.2023 - 14:19
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Bu yılki etkinlikte, Anıtpark Meydanı'nı coşku ve müzik dolu günler bekliyor. Pop müziğin sevilen ismi Semicenk'in açılış konseriyle başlayan etkinlik, rap şarkıcısı Motive, Türk Pop Müziğinin ünlü ismi Niran Ünsal, Karadeniz esintileri Bilal Hancı ve Volkan Arslan gibi ünlü sanatçıları da ağırlayacak.

Hafta sonu etkinliklerinde ise rap müziğin sevilen isimleri Burak King ve Tefo-Seko gençlerle buluşurken, ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici Düzcelilere eşsiz bir resital sunacak.

Etkinliklerin yedinci gününde pop müziğin öne çıkan isimlerinden Bilal Sonses ile coşacak olan Düzceliler, etkinliklerin final gününde pop müziğin güçlü sesi Demet Akalın konseriyle büyülü bir akşam yaşayacak.

Düzce Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan eğlenceli yarışmalar ve sportif etkinlikler, tüm katılımcıların enerjisini artıracak ve Dünya Düzce Günleri'nin coşkusunu doruklara çıkaracak.

Dünya Düzce Günleri, Başkan Dr. Faruk Özlü'nün liderliğinde ve kültürel değerlere verdiği önemle, Düzce'nin kimliğini ve zenginliğini yansıtıyor. Bu büyülü etkinlik, kentin gücünü ve birlikte kutlama ruhunu en iyi şekilde yansıtan, unutulmaz anılara sahne olacak.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün öncülüğünde düzenlenen Dünya Düzce Günleri, kültürel değerlere ve sanata verdiği önemi yansıtıyor. Başkan Özlü 'ye , etkinliklerin gerçekleşmesinde, gençlerin eğlencesine ve sosyal faaliyetlere verdiği önemi vurgulayarak, toplumun bir araya gelmesine olan katkısından dolayı tüm Düzce halkı adına teşekkür ediyoruz. Bu coşku dolu etkinlikler, Başkan Özlü'nün liderliği ve katkılarıyla Düzce'nin birlik ve beraberlik duygusunu en güzel şekilde yansıtan, unutulmaz bir etkinlik olarak hafızalarda kalacak.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar