GENÇLİK HAREKETLİLİĞİ PROGRAMINA DÜZCE'DEN 12 KİŞİ KATILDI

Valiliğimiz tarafından 30 Temmuz ve 8 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilen Erasmus+ Akredite Kuruluşlar için Gençlik Hareketliliği Programı altında "Green Practices-Yeşil Uygulamalar" isimli projeye ilimizden 14 18 yaşları arasından 12 kişi katıldı.

GENÇLİK HAREKETLİLİĞİ PROGRAMINA DÜZCE'DEN 12 KİŞİ KATILDI
21.08.2023 - 16:05
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Valiliğimiz tarafından 30 Temmuz ve 8 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilen Erasmus+ Akredite Kuruluşlar için Gençlik Hareketliliği Programı altında "Green Practices-Yeşil Uygulamalar"  isimli projeye ilimizden 14 18 yaşları arasından 12 kişi katıldı.

Valiliğimiz tarafından 30 Temmuz ve 8 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilen Erasmus+ Akredite Kuruluşlar için Gençlik Hareketliliği Programı altında "Green Practices-Yeşil Uygulamalar"  isimli projeye ilimizden 12 kişi katıldı. Katılan 12 kişi 14-18 yaş aralığından seçildi. Projeye katılan öğrenciler 10 gün boyunca Daverdisse şehrinde atölye çalışmaları, doğada hayatta kalma eğitimi, kano ve bisiklet gibi sportif aktiviteler, yoga-meditasyon eğitimleri gibi birçok etkinliğe katıldı. Öğrencilerimiz,gençlik liderleri ile birlikte bisikletlerle  Avrupa’nın başkenti Brüksel’i gezerek rehber öncülüğünde Avrupa Parlamento Binası, Avrupa Birliği Komisyonu ve AB Bakanlar Konseyi gibi resmi kurumları gördü.  Katılan öğrencilerin bütün masrafları AB Erasmus+ Programı tarafından karşılandı . bunun üzerine valilimiz gelecek yıl Belçika ve Reunion Adası’na 14-18 yaş aralığında 14 kişilik gruba ev sahipliği yapmaya karar verdi.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar