İTFAİYE DERNEKLERLE BULUŞTU !

UYUMLU ÇALIŞMA NOKTASINDA İSTİŞARELER YAPILDI

İTFAİYE DERNEKLERLE BULUŞTU !
21.12.2023 - 11:45
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, Düzce’de faaliyet gösteren arama kurtarma dernekleri ile istişare toplantısı düzenledi. Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman başkanlığında gerçekleşen toplantıda eğitim, tatbikat ve uyumlu çalışma noktasında görüş alış verişinde bulunuldu.

Düzce Belediyesi, her alanda hazırladığı yönetim planlarını paydaşlarla buluşturarak uyumlu şekilde çalışma prensibini sahaya yansıtmaya devam ediyor. İtfaiye Müdürlüğü, bu çerçevede Düzce’de faaliyet gösteren arama kurtarma dernekleri ile bir araya geldi.

İtfaiye Müdürlüğü binasında Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman başkanlığında gerçekleşen toplantıya, İtfaiye Müdürü Beytullah Yılmaz’ın yanı sıra arama kurtarma dernek yöneticileri ile itfaiye personeli katılım sağladı.

Başta eğitim olmak üzere gerçekleştirilecek tatbikatlar ve afet alanlarında birlikte çalışma uyumu konularında istişarelerin gerçekleştirildiği toplantıda, bir çok konuda daha görüş alış verişinde bulunuldu.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar