MECLİS OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI

2 GÜNDEM MADDESİ GÖRÜŞÜLDÜ

MECLİS OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI
18.12.2023 - 15:05
Güncelleme 18.12.2023 - 15:23
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce Belediye Meclisi Aralık ayı toplantılarının tamamlanmasının ardından olağanüstü toplantıda bir araya geldi. Başkanvekili Bayram Ali Kubilay başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda görüşülen 2 gündem maddesi meclis üyelerinin oyları ile karara bağlandı.

Düzce Belediyesi Meclisi olağanüstü toplanarak 2 gündem maddesini görüştü. Meclisin ilk gündem maddesinde ek ödenek konulması talebi meclis üyeleri tarafından kabul edildi.

Meclis, Aralık ayı toplantılarının tamamlanmasının ardından olağanüstü toplantıda başkanvekili Bayram Ali Kubilay’ın başkanlığında bir araya gelirken, ilk olarak bir önceki meclis toplantısının tutanak özeti oylandı.

Tutanak özetinin oy birliği ile kabul edilmesinin ardından geçilen gündem maddelerinde ilk olarak, ek ödenek konulması talebi meclis üyeleri ile paylaşıldı. Yapılan oylamada madde kabul edilirken, ikinci gündem maddesinde ise mülkiyeti Maliye Hazinesine ait Beslanbey Mahallesindeki hisse ile Düzce Belediyesine ait Kültür Mahallesindeki hissenin trampası görüşüldü.

Konuya yönelik yapılan bilgilendirmelerin ardından geçilen oylamada gündem maddesi meclis üyeleri tarafından kabul edildi.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar