ÖĞRENCİLERDEN ZİYARET!

MODERN KÜTÜPHANE KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ EV SAHİPLİĞİ YAPTI

ÖĞRENCİLERDEN ZİYARET!
13.12.2023 - 15:56
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce Belediyesi’nin girişimleri şehre kazandırılan en önemli eğitim yatırımlarından biri olan Sabiha Ulusoy Kütüphanesi öğrencileri ağırlamaya devam ediyor. Kütüphane’nin son misafirleri, Hamidiye Şehit Özgür ışık İlkokulu öğrencileri oldu.


Düzce Belediyesi Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün eğitim noktasında şehre kazandırılmasını sağladığı ve geçtiğimiz aylarda hizmete açılan Sabiha Ulusoy Kütüphanesi, Düzceli gençlerin ve öğrencilerin en önemli uğrak noktalarından biri haline geldi.
Uzunmustafa Mahallesi’nde hizmete giren ve son teknoloji ile modern bir yapıya büründürülen kütüphanenin son konukları Hamidiye Şehit Özgür ışık İlkokulu öğrencileri oldu. Kütüphanede vakit geçirerek yapılan çalışmaları yerinde inceleyen öğrenciler kütüphaneye hayranlıkla inceledi.


Kitap okuma etkinliği de gerçekleştiren ilkokul öğrencileri, kütüphaneyi sık sık ziyaret edeceklerini ifade etti.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar