BELEDİYE ŞEHRİN DÖRT BİR YANINDA ÇALIŞIYOR

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, belediyenin il merkezi genelinde yürüttüğü proje ve rutin çalışmaları yakından takip ediyor. Roman Kültür Evi projesinden Konuralp bölgesindeki çalışmalara birçok noktada devam eden çalışmaları bizzat inceleyen Başkan Özlü, son durumları hakkında bilgi aldı.

BELEDİYE ŞEHRİN DÖRT BİR YANINDA ÇALIŞIYOR
12.12.2023 - 16:52
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, göreve geldiği günden itibaren başlattığı değişim ve dönüşüm projeleri ile Düzce’nin çehresinin değişimine ön ayak olurken, mevcutta yürütülen çalışmaları da yakından takip etmeyi ihmal etmiyor.

CEDİDİYE KENT MEYDANI
Başkan Özlü, beraberinde başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte şehir içinden başladığı incelemelerinde ilk olarak Cami - Meydan - Çarşı konseptine göre hazırlanan Cedidiye Kent Meydanı Projesini ve Cedidiye Camiinin minarelerine yönelik gerçekleştirilen çalışmaların son durumunu yerinde gördü.

ROMAN EĞİTİM VE KÜLTÜR MERKEZİ
Ardından, Ağa Mahallesinde yapımı devam eden Roman Eğitim ve Kültür Merkezi proje çalışmalarını inceleyen Başkan Dr. Faruk Özlü, hızlı şekilde ilerleyen proje ile Düzce’ye kültürel devamlılığa katkı sağlayacak bir eğitim yuvası daha kazandırılmış olacağını söyledi.

KONURALP’TE DETAYLI İNCELEME
Konuralp bölgesi genelinde de incelemelerde bulunan Başkan Özlü, Antik Tiyatro ve tarihi yapıların korunması noktasında yapılan çalışmaların yanı sıra bölgeyi modern şehir haline getirebilmek noktasında başlatılan girişimler ile bölgede yapılan kavşaklar ile peyzaj düzenlemeleri ve yerleştirilen modern durakları inceledi.

YENİ HİZMET BİNALARI KAZANDIRILIYOR
Belediyenin daha iyi hizmet üretmesi noktasında birimlerin fiziki şartlarının iyileştirilmesi, modern ve nezih şekilde kaliteli hizmet binalarının hayata geçirilmesinin örneklerinden Park ve Bahçeler Müdürlüğü hizmet yapısının inşa çalışmalarını da gezen Başkan Özlü, çalışmaların en hızlı ve en az rahatsızlık verecek şekilde sürdürülerek sonuçlandırılmasını istedi.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar