ARTIK SORUN OLMAYACAK !

Düzce'de Yağmur ve Kış Sezonlarında Meydana Gelen Su Birikintisi Sorunu Çözülüyor

ARTIK SORUN OLMAYACAK !
11.12.2023 - 11:26
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce'nin Küçük Sanayi Mevkiinde, özellikle yağmur ve kış sezonlarında ortaya çıkan su birikintisi sıkıntısı, Düzce Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışma ile çözüme kavuşuyor. Belediye ekipleri, bölgede yaşanan sorunları ortadan kaldırmak amacıyla titiz bir planlama ve saha çalışmasıyla harekete geçti.
Yağışlı havalarda ve kış aylarında meydana gelen su birikintisi, bölge esnafını ve çevre sakinlerini olumsuz etkileyerek günlük yaşamı olumsuz yönde etkiliyordu. Düzce Belediyesi, bu soruna kalıcı bir çözüm getirmek adına altyapı çalışmalarını hızlandırdı. 
Düzce Belediyesi'nin bu projesi, bölgedeki yaşam standartlarını artırarak çevre sakinlerine ve esnafa daha sağlıklı bir çevre sunmayı amaçlıyor. Belediye ekipleri, projenin tamamlanmasıyla birlikte oluşan olumlu etkilerin bölgede hissedilmesini bekliyor.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar