"DARÜLACEZE PERSONELİ DÜZCE'DE"

Darülaceze Başkanlığı personelinin moral ve motivasyonunu arttırmaya yönelik Düzce, Bolu gezisi düzenledi.

"DARÜLACEZE PERSONELİ DÜZCE'DE"
4.01.2024 - 14:57
Özel Haber
 


Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci, Darülaceze Daimî Heyeti ve kurumlarında yeni göreve başlayan personellere yönelik organize edilen gezide ilk olarak Düzce Aydınpınar Şelalesi ziyaret edildi.

Düzce Belediye Meclis Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli, Düzce Ticaret Odası Önceki Dönem Başkanı Tuncay Şahin'in destekleri ve eşliği ile gerçekleşen kahvaltı ve Bolu Gölcük Tabiat Parkı gezisinin ardından Abant Tabiat Parkı da gezildi.

Gölcükte çay ikramı, Abant’ta ise yemek ikramı yapılan personelimiz, gerçekleştirilen geziden büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek Başkanımız Hamza Cebeci’ye teşekkürlerini sundular.

Kültür ve çevre gezilerinin personelin birlik ve beraberliğini arttırdığını, çalışma ortamının dışında hep beraber zaman geçirmenin insanları yaklaştırdığını ifade eden Başkanımız Cebeci “Ekibimizle sağlıklı iletişimimizin devam etmesi için bu geziler bulunmaz fırsatlardır. Biz yönetim olarak elimizden geldiğince bir araya gelerek, bağ kurduğumuz personelimizle daha verimli ve kaliteli bir çalışma iklimi oluşturmaya gayret ediyoruz.” dedi.

"Kurumsal aidiyetin güçlendirilmesi amacıyla yapılan tarih ve doğa gezileri için Başkanımız Hamza Cebeci’ye, gezinin gerçekleşmesi için emeği geçen destekçilerimize şükranlarımızı sunarız." dedi.

Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar