KUPA İÇİN YARIŞTILAR

Düzce'de düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Havalı Silahlar Atıcılık Yarışması'nda, sporcular dereceye girmek için büyük bir çaba harcadılar.

KUPA İÇİN YARIŞTILAR
18.10.2023 - 14:44
Güncelleme 18.10.2023 - 14:48
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce'de, 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Havalı Silahlar Atıcılık Yarışması düzenlendi. Bu etkinlik, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Düzce İl Temsilciliği işbirliğiyle gerçekleştirildi.

Yarışmada, hem kadınlar hem de erkekler, derece elde etmek için büyük bir mücadele sergiledi. İşte yarışmada dereceye giren sporcular:

Genç Kadınlar kategorisinde birincilik Tuğçe Nur Şar'ın, ikincilik ise Cellinaz Emine Ekşi'nin oldu. Yıldız Kadınlar A grubunda birinciliği paylaşan sporcular ise Hayrunisa Gözütok ve Miray Gözütok oldu. Şeyma Nur Koyuncu ve Sinem Nur İnan bu kategoride üçüncülüğü elde etti. Yıldız Kadınlar B grubunda ikincilik Hüma Bahar ve Gökçe Gürsel tarafından paylaşılırken, üçüncülük Zeynep Özcan, dördüncülük Ecrin Bahar ve beşincilik Elif Alya Gündoğmuş'un oldu.

Yıldız Erkekler kategorisinde birinci sırayı Ali Barış İnan aldı ve onu Ömer Asaf Apaydın ikinci, Hüseyin Tuna Çetin üçüncü takip etti. Genç Erkeklerde birinciliği Ertuğrul Şar elde etti. Büyük Erkekler kategorisinde ise birincilik Ali Yaşar Ünlütürk'ün, ikincilik Bülent Eryakalı'nın, üçüncülük Davut Şar'ın, dördüncülük Taylan Emre Çoban'ın, beşincilik Gürtan Tolan'ın ve altıncılık Zafer Yiğit'in oldu.

Yarışmada dereceye giren sporculara madalyalar ve çeşitli hediyeler verildi. Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Düzce İl Temsilcisi Ali Süler, bu atış yarışmasını geleneksel bir etkinlik haline getirme amacını taşıdıklarını belirterek dereceye giren sporcuları tebrik etti.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar