ANONSÇUNUN, CEP TELEFONUNA TEPKİSİ “FARKLI YORUMLANDI”

Düzce Belediye anonsunu yapan şahsın duyuruyu yapmasının hemen ardından cep telefonunun sürekli üzerine “Bir Bitmediniz” diyerek tepki göstermesinin açık anonsa yansıması farklı yorumlandı.

ANONSÇUNUN, CEP TELEFONUNA TEPKİSİ “FARKLI YORUMLANDI”
30.03.2024 - 17:32
Haber Merkezi

Haber Merkezi’miz konuyla ilgili ilgili birime ulaşarak olayın detayı hakkında bilgi aldı. Edinilen bilgiye göre, anonsçunun ilanı yapmasının hemen ardından cep telefonunun üst üste sürekli çalmasına tepki göstererek “bir bitmediniz” diye tepki gösterdiği ancak o panik durumda anons düğmesini kapatmayı unuttuğu, sesin dışa yansımasının farklı yorumlanmasına neden olduğu öğrenildi.

Seçim arifesinde olan bir toplumun, belediyenin farklı bir anonsunu  hemen siyasi bir mesaj olarak yorumlaması  “toplumun siyasi anlamda ciddi anlamda gerilmiş olduğunun bir göstergesi” olarak değerlendirildi.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar