KAPLANOĞLU AYDINPINAR’I GELİŞTİRİR.

Düzce Aydınpınar Köyü'nde  Yeni Soluk: İş İnsanı Muammer Kaplanoğlu   Düzce'nin doğal güzellikleriyle ünlü Aydınpınar Köyü, turizmde yeni bir döneme hazırlanıyor. Köyün doğal güzelliklerini ve turizm potansiyelini ön plana çıkarmak için harekete geçen iş insanı Muammer Kaplanoğlu, köy muhtarlığı için adaylığını açıklamıştı.

KAPLANOĞLU AYDINPINAR’I GELİŞTİRİR.
16.03.2024 - 12:24
Güncelleme 16.03.2024 - 12:24
Özel Haber

 

Düzce'nin doğal güzellikleriyle ünlü Aydınpınar Köyü, turizmde yeni bir döneme hazırlanıyor. Köyün doğal güzelliklerini ve turizm potansiyelini ön plana çıkarmak için harekete geçen iş insanı Muammer Kaplanoğlu, köy muhtarlığı için adaylığını açıklamıştı.

Kaplanoğlu Aydınpınar Köyü’ne hayatını adamış uuzn yıllar hem Düzce hem Türkiye hatta uluslararası turistlere hizmet etmiş iş insanıdır. Aydınpınar Köyünün değerini en iyi bilen, yaşayan ve değer katmak için projeler geliştiren iş insanı olarak bilinmektedir.

Kaplanoğlu, köyün sahip olduğu eşsiz yeşil alanlar ve doğal şelalelerle turizm potansiyelini maksimize etmeyi hedefliyor. Yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekecek yeni projeleri hayata geçirmeyi planlayan Kaplanoğlu, köyün ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkı sağlamayı amaçlıyor.

Adaylık açıklamasında konuşan Kaplanoğlu, "Aydınpınar Köyü, benzersiz doğal güzelliklere sahip bir yer. Ancak turizm potansiyelimizi tam anlamıyla değerlendiremiyoruz. Ben de bu potansiyeli ortaya çıkarmak ve köyümüzü daha ileriye taşımak için aday oldum. Yeni projelerimizle köyümüzü turizm harikası haline getireceğiz." şeklinde konuştu.

Kaplanoğlu'nun adaylığı, köy sakinleri tarafından büyük ilgiyle karşılandığı önümüzdeki dönemde köye değerli projeler yapacağı şimdiden öngörülüyor.  Özellikle gençler ve turizm işletmecileri, Kaplanoğlu'nun liderliğinde köylerinin turizm alanındaki potansiyelini artırma fırsatını memnuniyetle karşıladı.

Aydınpınar Köyü'nde turizmin geliştirilmesi ve doğal güzelliklerin korunması konusunda heyecanın arttığı bu dönemde, Muammer Kaplanoğlu'nun liderliğindeki yeni dönem, köyün geleceği için umut vaat ediyor.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar